Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Pierścienie pośrednie do makro z AF - Canon automatyka

ppos_plast.canon
199,90 zł
Brutto
Towar NIEDOSTĘPNY

Pierścienie pośrednie makro z AF 10/16mm PLASTIKOWE

Mocowanie bagnetowe CANON


Pierścienie pośrednie służące do makrofotografii.

Sposób użytkowania:

Pierścienie montowane są między obudową  aparatu, a obiektywem. Dzięki pierścieniom zwiększamy dystans między obiektywem, a matrycą bądź filmem, co skutkuje większą skalą odwzorowania. Podsumowując: im dalej,  odsuniemy obiektyw od aparatu, tym lepsze powiększenie danego obiektu będziemy mogli uzyskać, za pomocą pierścieni o odpowiedniej długości.


Zestaw pierścieni pośrednich składa się z dwóch pierścieni różnej długości: 13mm, 21mm i 31mm, które możemy ze sobą montować.

Dzięki stykom przenoszącym parametry ekspozycji, przekazanie ustawień przysłony oraz autofokus (obiektywy z AF) działa bez zarzutu.

Zestaw wytworzony jest z wysokiej jakości tworzywa, który jest odporny na ścieranie, a także nie jest podatny na odblaski. Styki są plastikowe, a pierścienie nie posiadają elementów szklanych czy optycznych, co sprawia że nie wpływają negatywnie na jakość wykonywanych fotografii.