Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Mikroskop cyfrowy USB 2 MPX przybliżenie 800x

mikroskop_usb.0800
173,90 zł
Brutto
Towar NIEDOSTĘPNY

MIKROSKOP CYFROWY USB 2 MPX PRZYBLIŻENIE 800X


Oferujemy niewielkich rozmiarów mikroskop USB.

Przybliżenie posiada ustawiane pomiędzy dwiema opcjami: x20 lub x800. Jest to najlepszy mikroskop usb na rynku. Zmiana zbliżenia jest prosta. Wystarczy przekręcić pokrętło na mikroskopie.

Dzięki zintegrowanego oświetleniu LED (które jest regulowane za pomocą pokrętła na kablu) mamy pewność, że nasze obserwacje zawsze będą klarowne.

Mikroskop ma kompaktowe rozmiary, oraz zmieści się np. do torby z laptopem. W zestawie znajduje się specjalny statyw, który można regulować pod każdym kątem, dzięki czemu ułatwiamy sobie oglądanie.

Mikroskop po podłączeniu do komputera jest wykrywany jako kamerka video, dzięki czemu może współpracować z każdym programem do przechwytywania video.


W zestawie znajduje się oprogramowanie, pozwalające na robienie zrzutów ekranu, nagrywanie video obserwowanych przedmiotów, dostosowywanie różnych filtrów graficznych oraz aplikacja gotowych szablonów ramek. Obsługa jest bardzo intuicyjna.


DANE TECHNICZNE:

  • Przybliżenie aż do x800
  • Robienie zdjęć 2Mpx
  • Skokowa zmiana ogniskowej
  • Oświetlenie LED