Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Mikroskop cyfrowy USB 2 MPX przybliżenie 1600x

mikroskop_usb.1600
  • -1%
84,05 zł
84,90 zł
Brutto
Wysyłka w ciągu : 3 d.

MIKROSKOP CYFROWY USB 2 MPX PRZYBLIŻENIE 1600X


Oto niewielkich rozmiarów mikroskop USB.

Przybliżenie posiada ustawiane pomiędzy dwiema opcjami: x20 lub x1600.  Zmiana zbliżenia jest prosta, która sprowadza się do zmiany ustawienia pokrętła na mikroskopie. Dzięki wbudowanemu oświetleniu LED (regulacja za pomocą pokrętła na kablu) mamy pewność, że nasze obserwacje zawsze będą klarowne.

Urządzenie ma niewielkie rozmiary, oraz zmieści się np. do torby z laptopem. Zestaw posiada specjalny statyw, który można regulować pod każdym kątem, który znacznie ułatwia oglądanie.

Mikroskop po podłączeniu do komputera jest wykrywany jako kamerka video, co umożliwi współpracę z każdym programem do przechwytywania obrazu video.


W zestawie jest oprogramowanie, pozwalające na robienie zrzutów ekranu, nagrywanie video obserwowanych przedmiotów, dostosowywanie różnych filtrów graficznych oraz aplikacja gotowych szablonów ramek. Obsługa jest prosta i bardzo intuicyjna.


Dane techniczne:

  • Przybliżenie aż do x1600
  • Robienie zdjęć 2Mpx
  • Skokowa zmiana ogniskowej
  • Oświetlenie LED