Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Żarówka pierścieniowa 40W 5500K światło dzienne

piersc_zar40w
335,00 zł
Brutto
Towar NIEDOSTĘPNY

ŻARÓWKA PIERŚCIENIOWA 40W 5500K

Żarówki pierścieniowe to doskonały wybór dla fotografów.

Pozwalają oddać fotografowanym obiektom naturalny kolor. Dodatkową zaletą jest niski pobór energii elektrycznej. Nie bez znaczenia jest też długa żywotność żarówek pierścieniowych.

Moc świetlówki jest 5 razy większa, a żywotność aż 8 razy dłuższa niż w przypadku zwykłej żarówki.

Niska emisja ciepła

Podczas pracy ilość wydzielanego ciepła jest minimalna - na rzecz dużej wydajności świetlnej, co pozwala na długotrwałe i niezawodne działanie z zachowaniem pełnego komfortu osoby stojącej za obiektywem.

Bezcieniowa świetlówka fotograficzna zapewnia bardzo dobre jasne oświetlenie podczas fotografowania, filmowania czy wykonywania makijażu. Jest całkowicie pozbawiona migotania i nie wprowadza w błąd miernika balansu bieli w aparacie / kamerze, umożliwiając zachowanie naturalnych kolorów na zdjęciu.

To doskonałe rozwiązanie dla początkujących fotografów - wystarczy ją włączyć, efekt widać od razu, dzięki czemu dużo szybciej i prościej ustawimy parametry ekspozycji niż w przypadku światła błyskowego.

Podstawowe właściwości

  • kilkukrotnie dłuższa żywotność od innych świetlówek
  • oszczędność energii do 80 % w porównaniu z tradycyjną świetlówką
  • świetlówki mają zapłonnik wysokoczęstotliwościowy

Uwagi

  • podczas wymiany świetlówki należy trzymać ją za plastikowe gniazdo
  • nie stosować w obwodach ze ściemniaczem oraz wyłącznikiem elektronicznym (np. obwód z czujnikiem ruchu, wyłącznik z podświetleniem)
  • stosowanie świetlówki w zamkniętej oprawie może znacząco skracać żywotność