Dzień Darmowej Dostawy

I. Informacje
 1. Dzień Darmowej Dostawy (DDD) to inicjatywa non-profit, która ma na celu zachęcenie do robienia zakupów w sieci jako alternatywy dla zatłoczonych centrów handlowych.
   
  Pomysł
  Pomysł Dnia Darmowej Dostawy (DDD) jest inspirowany akcją Free Shipping Day, która od 2008 roku jest organizowana w Stanach Zjednoczonych. Zeszłoroczna edycja tej akcji przyciągnęła ponad 750 sklepów.
   
  Cel Dnia Darmowej Dostawy
  Głównym celem Dnia Darmowej Dostawy jest zachęcenie jak największej liczby osób do zrobienia zakupów w sieci. Darmowa dostawa powinna skutecznie przemówić do osób, które nigdy nie zamawiały jeszcze produktów w internecie, a także dodatkowo zachęcić dotychczasowych e-klientów do złożenia nowych zamówień. Zaoszczędzony w ten sposób czas i pieniądze można zdecydowanie lepiej spożytkować zwłaszcza w okresie przedświątecznym.

  Darmowa dostawa towarów obejmuje wszystkie zamówienia złożone w sklepach uczestniczących w akcji, niezależnie od ich wartości, wybranego sposobu płatności (pobranie czy przelew) oraz metody dostawy (Poczta Polska, kurier, etc.).
   
  Dodatkowe informacje
  Dzień Darmowej Dostawy przynosi korzyści zarówno sklepom, które zdecydują się wziąć udział w akcji, jak i ich klientom. Ci ostatni mają okazję zrobić przedświąteczne zakupy z dowolnego miejsca, bez konieczności spędzania wielu godzin w centrach handlowych i stania w długich kolejkach. Nie bez znaczenia jest również to, że towary zakupione w internecie są często nawet o kilkadziesiąt procent tańsze niż w tradycyjnych sklepach. Można je również zwrócić w ciągu 10 dni od momentu dostawy bez podawania przyczyny.
   
 2. Dodatkowo informujemy, że od 29 listopada 2011r. do 4 grudnia 2011r. opłata za POBRANIE wynosi 0 PLN !
II. Warunki uczestnictwa w DDD
 1. Promocja rozpoczyna się 30 listopada 2011r. o godzinie 00:01 i kończy o godzinie 23:59 tego samego dnia tj. 30 listopada 2011r.
 2. Promocja dotyczy klientów detalicznych.
 3. Promocja wymaga rejestracji w sklepie na stronie abitus.com.pl
 4. Zakupy promocyjne będą realizowane według kolejności zamówień, z pierwszeństwem dla zleceń opłaconych.
 5. Promocja dotyczy tylko i wylącznie zamówień z dostawą na terenie Polski. Zamówienia z opcją dostawy poza terytorium Polski będą miały naliczone koszty dostawy zgodnie z automatycznym naliczaniem kosztów dla danej metody dostawy i płatności.
 6. Promocja dotyczy klientów, którzy podczas realizacji zamówienia wybrali formę wysyłki : Darmowa wysyłka DDD, co ilustruje poniższy obrazek.

  Dzień Darmowej Dostawy
 7. Firma zastrzega sobie prawo braku realizacji zamówień promocyjnych w przypadku wyczerpania stanów magazynowych.
III. Warunki uczestnictwa w POBRANIE za 0 PLN
 1. Promocja NIE WYMAGA rejestracji.
 2. Promocja dotyczy klientów detalicznych i hurtowych.
 3. Promocja rozpoczyna się 29 listopada 2011r. o godzinie 00:01 i trwa do 4 grudnia 2011r. do godziny 23:59.
 4. Promocja dotyczy tylko i wylącznie zamówień z dostawą na terenie Polski.